243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Leány piros szalaggal, 1925

258. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Leány piros szalaggal, 1925

olaj, vászon

50*38 cm

j.b.k.: Glatz 1925