243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tanyarészlet, 1887 VÉDETTSÉG ALÓL FELOLDVA - CAN BE EXPORTED

200. Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887)

Tanyarészlet, 1887 VÉDETTSÉG ALÓL FELOLDVA - CAN BE EXPORTED

olaj, fa

21,5*31 cm

j.j.l.: Aug 87 Mészöly; ho.: Mészöly Géza hagyatéki kiállítási címke 877