200. Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887)
Tanyarészlet, 1887 VÉDETTSÉG ALÓL FELOLDVA - CAN BE EXPORTED
olaj, fa
21,5*31 cm
j.j.l.: Aug 87 Mészöly; ho.: Mészöly Géza hagyatéki kiállítási címke 877