243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kaszafenő

290. Gautherin, Jean (Savault, 1840 - Párizs, 1890)

Kaszafenő

bronz

m: 34 cm

jelzett a talpon: Gautherin, párizsi öntőbélyegzővel