243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Parkrészlet lugassal

251. Asmussen, Christian (Faaborg, 1873 - Koppenhága, 1940)

Parkrészlet lugassal

olaj, vászon

55*68 cm

j.b.l.: Chr. Asmussen