243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fehér ruhás lány a mezőn

275. Burghardt Bélaváry Rezső (Zsombolya, 1884 - Budapest, 1963)

Fehér ruhás lány a mezőn

olaj, vászon

74*50,5 cm

j.j.l.: Burghardt R.