243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tájrészlet

113. Markó Ferenc (Kismarton, 1832 - Budapest, 1874)

Tájrészlet

olaj, vászon

63,5*79,5 cm

j.j.l.: Markó Ferenc