243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Szolnoki táj"

198. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)

"Szolnoki táj"

olaj, fa

24,5*15 cm

j.n. ho. felirat: Deák Ébner L. Szolnoki táj