243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Történelmi jelenet

186. Than Mór (Óbecse, 1828 - Trieszt, 1899)

Történelmi jelenet

olaj, vászon kartonra ragasztva

43*57 cm

j.n. ho.: Magyar Postatakarékpénztár Árverési Csarnok 129. aukciós cédula

sérült