186. Than Mór (Óbecse, 1828 - Trieszt, 1899)
Történelmi jelenet
olaj, vászon kartonra ragasztva
43*57 cm
j.n. ho.: Magyar Postatakarékpénztár Árverési Csarnok 129. aukciós cédula
sérült