243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lámpafénynél, 1904

223. Béli Vörös Ernő (Vágújhely, 1882 - Budapest, 1922)

Lámpafénynél, 1904

olaj, vászon

100*75 cm

j.b.l.: Vörös ... 1904