243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Balatonalmádi", 1870

252. Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887)

"Balatonalmádi", 1870

olaj, karton

21*40,5 cm

j.j.l.: MG; ho. autográf felirat: dr. Királffy főorvos úrnak Balaton Almádi 1870 Mészöly