252. Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887)
"Balatonalmádi", 1870
olaj, karton
21*40,5 cm
j.j.l.: MG; ho. autográf felirat: dr. Királffy főorvos úrnak Balaton Almádi 1870 Mészöly