243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Herkules, 1864

83. Dobyaschofky, Franz

Herkules, 1864

olaj, vászon

158*128,5 cm

j.b.l.: Franz Dobyaschofsky 1864

sérült