243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lányka vörös ruhában, 1925

225. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Lányka vörös ruhában, 1925

olaj, vászon

80*50 cm

j.j.l.: Glatz 1925