243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hátakt, 1895

269. Perlmutter Izsák (Pest, 1866 - Budapest, 1932)

Hátakt, 1895

53*43 cm

j.b.l.: Perlmutter Párizs 1895