243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Négyosztatú ószertartású ikon

59. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Négyosztatú ószertartású ikon

olaj, fa

53*44 cm

széleken szentek ábrázolásával