243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Mária a gyermek Jézussal

19. Raffaello után, 19. sz. közepe

Mária a gyermek Jézussal

olaj, vászon

68*56 cm

aranyozott ónrátétesbiedermeier keretben