243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lány ünneplőben, 1912

265. Kálmán Péter (Zsablya, 1877 - München, 1948)

Lány ünneplőben, 1912

olaj, vászon

125*125 cm

j.b.l.: Kálmán P. München 1912