27. Tiepolo, Giovanni Domenico (Velence, 1727 - Velence, 1804)
Szűz Mária, 1770-es évek VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon
39*31 cm
j.n. ho. 19. századi kéziratos felirat: "Tiepolo"; a feszítőkereten hátul kézírásos felirat: "Lajos Viktor főh. Klessheimi Képtára"
faragott, aranyozott ökörszemes keretben