243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágcsendélet madárkával, 1846

155. Stoll, Leopold von (1870 -1895 között működött)

Virágcsendélet madárkával, 1846

olaj, vászon fára ragasztva

118*84 cm

j.b.l.: L. v. Stoll 1846