243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgy mandolinnal, 1939

232. Dömötör Margit (működött a 20. sz. első felében)

Hölgy mandolinnal, 1939

olaj, vászon

90*70 cm

j.j.f.: Dömötör Margit 1939