243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lány rózsával, 1879

139. Kéméndy Jenő (Déva, 1860 - Budapest, 1925)

Lány rózsával, 1879

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Kéméndy Jenő 1879