243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Folyóparti táj alakokkal, 1897

127. Maney, F. jelzéssel

Folyóparti táj alakokkal, 1897

olaj, fa

44*72 cm

j.j.l.: F. Maney 1897; ho.: gyűjteményi viaszpecsét és felirat: