243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Medve a hegyi patak partján, 1884

165. Ameseder, Eduard (Csernyivci, 1856 - Bécs, 1938)

Medve a hegyi patak partján, 1884

olaj, vászon

105*83 cm

j.j.l.: Eu. Ameseder 1884

keret nélkül, sérült