243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Folyóparti város látképe

157. Gessnitzer, Carl (működött a 19. sz. második felében)

Folyóparti város látképe

olaj, vászon

50,5*81,5 cm

j.j.l.: Gessnitzer