243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Az ékszeres ládika, 1920

224. Szüle Péter (Nagyvárad, 1886 - Budapest, 1944)

Az ékszeres ládika, 1920

olaj, vászon

100,5*73,5 cm

j.b.l.: Szüle 920