243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Mózes visszatér a törvénytáblákkal

13. Itáliai festő, 17. sz.

Mózes visszatér a törvénytáblákkal

olaj, vászon

60*82 cm

faragott, aranyozott keretben