3. Zajicek, Karl Wenzel (Bécs, 1860 - Bécs, 1923)
A Budavári Palota épülete a Kinizsi gőzhajóval a Dunán
akvarell, papír
185*245 mm
j.j.l.: K. Zajicek
keret nélkül