243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A Budavári Palota épülete a Kinizsi gőzhajóval a Dunán

3. Zajicek, Karl Wenzel (Bécs, 1860 - Bécs, 1923)

A Budavári Palota épülete a Kinizsi gőzhajóval a Dunán

akvarell, papír

185*245 mm

j.j.l.: K. Zajicek

keret nélkül