243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágszedő leány

236. Vígh Bertalan (Rimaszombat, 1890 - Budapest, 1946)

Virágszedő leány

olaj, vászon

49,5*63 cm

j.j.l.: Vígh B.