243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szakállas férfi portréja

141. Jettmar,Rudolf (Tarnów, 1869 - Bécs, 1939)

Szakállas férfi portréja

olaj, vászon

48*37 cm

j.n. ho.: R. Jettmar