243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Katonák búcsúztatása, 1915

206. Muzsinszky Nagy Endre (Siófok, 1886 - Siófok, 1975)

Katonák búcsúztatása, 1915

olaj, karton

49*71 cm

j.b.l.: M. Nagy E. Kladno 1915 VII/7