243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Őszi szántás

172. Rosenmayer Ferenc (Pest, 1864 - Budapest, 1912)

Őszi szántás

olaj, vászon

40,5*63,5 cm

j.b.l.: Rosenmayer F.