243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Férfi portré, 1824

99. Mandl, Franz Xaver (Salzburg, 1800 - Bamberg, 1880)

Férfi portré, 1824

olaj, vászon

61*47,5 cm

j.h.o.: Mandl 1824