243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Női portré, 1894

233. Körösfői - Kriesch Aladár (Buda, 1863 - Budapest, 1920)

Női portré, 1894

olaj, vászon

94,5*76 cm

j.j.f.: és j.b.k.: KKA 94 (ligatúrás)