11. Lanciano, Polidoro da (1515-1565) követője, 16. sz.
Mária a gyermek Jézussal, a gyermek Keresztelő Szent Jánossal és Alexandriai Szent Katalinnal
olaj, fa
59*77,5 cm
j.n. ho. cédulán felirat: Polidoro Lanziani
sérült, keret nélkül