243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Mária a gyermek Jézussal, a gyermek Keresztelő Szent Jánossal és Alexandriai Szent Katalinnal

11. Lanciano, Polidoro da (1515-1565) követője, 16. sz.

Mária a gyermek Jézussal, a gyermek Keresztelő Szent Jánossal és Alexandriai Szent Katalinnal

olaj, fa

59*77,5 cm

j.n. ho. cédulán felirat: Polidoro Lanziani

sérült, keret nélkül