243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Téli falu, 1942

217. Csabai - Wágner József (Mezőberény, 1888 - Mezőtúr, 1967)

Téli falu, 1942

pasztell, papír

39*49 cm

j.j.l.: Csabai W. J. 42