243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Pihenő asszony tájban

263. Rudnay Gyula (Pelsőc, 1878 - Budapest, 1957)

Pihenő asszony tájban

olaj, vászon

68*56 cm

j.j.l.: Rudnay