243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vihar után VÉDETT - NO EXPORT

156. Israëls, Josef (Groningen, 1824 - Denhaag, 1911)

Vihar után VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

113*148 cm

j.b.l.: J. Israels