243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ribizlit evő kislány

267. Franta, O. jelzéssel, 19. sz. vége

Ribizlit evő kislány

olaj, vászon

82,5*50,5 cm

j.b.l.: O. Franta