243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Antik római romok

82. Piranesi, Giovanni Battista (Mozano, 1720 - Róma, 1778)

Antik római romok

rézmetszet, papír

495*710 mm

j.b.l.: Cavalier Piranesi f.