243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Sába királynőjének kísérete (töredék)

70. Holland festő, 17. sz.

Sába királynőjének kísérete (töredék)

olaj, vászon

103*66 cm

j.n. ho.: 409. lajstromszám

sérült