243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Magvető

291. Gautherin, Jean (Savault, 1840 - Párizs, 1890)

Magvető

bronz

m: 33,5 cm

jelzett a talpon: Jean Gautherin; párizsi öntőbélyegzővel