243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lány erdélyi népviseletben, 1917

261. Kálmán Péter (Zsablya, 1877 - München, 1948)

Lány erdélyi népviseletben, 1917

olaj, fa

65*52 cm

j.b.f.: Kálmán P. 917