243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Delelő tehenek

197. Lüdecke - Cleve, August (Heinsberg, 1868 - München, 1957)

Delelő tehenek

olaj, vászon

80*111 cm

j.j.l.: A. Lüdecke; ho. címkék