243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Pejacsevich Zsigmond ispán felesége, Annamária (1747-1802) portréja

88. Magyar festő, 1800 körül

Pejacsevich Zsigmond ispán felesége, Annamária (1747-1802) portréja

olaj, vászon

69,5*56 cm

j.n. b.f. latin nyelvű felirat

egykorú keretben; sérült