243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Legelésző lovak

205. Lengyel - Reinfuss Ede (Barka, 1873 - Budapest, 1942)

Legelésző lovak

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Lengyel-Reinfuss E.