243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kislány portré, (Dusi) 1920

272. Stefán Henrik (Máriakéménd, 1896 - Amersse, 1971)-nek tulajdonított

Kislány portré, (Dusi) 1920

olaj, karton

33*23 cm

j.l.: ..pinto a Cinqueeclesi ale 1920 ...tto dal pittore SH Al bimba Dusi