243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Széchenyi István portréja, 1860

96. Lacza Endre (1815 körül - Kalocsa, 1882)

Széchenyi István portréja, 1860

olaj, vászon

71,5*57,5 cm

j.j.l.: Lacza 1860; ho. felirat: festette Lacza Endre 1860-ban Einsle bécsi festőművész eredetije után