243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Istenszülő minden fájdalmasok öröme

63. Orosz ikonfestő, 1888

Istenszülő minden fájdalmasok öröme

olaj, fa

22*18 cm

alján felirat: pontos másolata annak az ikonnak,