137. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)
Sárgaruhás lány, 1841
olaj, vászon
54,5*42,5 cm
j.j.l.: Barabás 1841
egykorú, aranyozott ónrátétes