243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Táncosnő, 1930

221. Czencz János (Ostffyasszonyfa, 1885 - Szekszárd, 1960)

Táncosnő, 1930

olaj, vászon

90*66 cm

j.b.l.: Czencz 930